1 2 3 4

כאשר אנו חפצים ברכישת מזרון איכותי חשוב לדעת טרום הרכישה כי מזרון רך מאוד צפוי להיות הכי גרוע לגוף ושנת היופי לה אתם מחכים מידי יום עלולה להתפקשש.

מזרון רך אינו מספק רמות תמיכה טובות ונוחיות.

לפיכך, מזרון איכותי אמור לתת לנקודות הלחץ להשתחרר, והרגשה כי הצוואר והירכיים נתמכים היטב. השילוב המנצח ברכישת מזרון איכותי שיישמר לאורך שנים הם לפי הפרמטרים הבאים:

קשיחות ברמה סבירה, אחריות על הקפיצים, הבדלי המחירים הם בהכרח מכריעים על טיבו של המזרון.

מיטה וחצי משלימה שינה ערבה

בני נוער שמאסו בספת הנוער הרגילה, יבשו את רצונם האיכותי למיטה וחצי , המאופיינת בגדליה בדומה למיטת ההורים .ברוחב 1.20 מטרים.

מיטה וחצי משולה לסמל סטטוס בקרב בני הנוער ומסמלת את היציאה מהילדות לבגרות .

על מיטה וחצי יכולים לישון באופן מרווח שני ילדים או שני נערים . לא רק בני הנוער למדו לקבל וגם לבקש מיטה וחצי , גם ילדים הלומדים ביסודי מדברים ביניהם על סגנון עיצוב החדר שלהם וגודל המיטה שלהם. נראה כי הם מודעים ויודעים מה יתרונותיה של מיטה וחצי.

יופי של מיטה

מיטה וחצי מגיעה בדרך כלל עם ארגז מצעים העשוי מעץ אורן מלא, מסגרת סנדוויץ', מסגרת סיבית דחוסה בציפוי פורמייקה לבנה למראה נקי. יופי המיטה הוא לא פחות חשוב עבור הנערים והילדים המבקשים מהוריהם לרכוש אחת כזו, אפילו קריטריון היופי הוא המכריע עבורם.

תפקיד ההורים לבחור את איכות המיטה , לבדוק את העלויות השונות ממיטה למיטה וככל הנראה את מראה יופי המיטה ומילוי בקשה למיטה עם ראש מתכוונן, נשאיר לנערים הלא היא בסופו של דבר מיועדת עבורם.