1 2 3 4

אין דבר המרמז יותר על טיפוח יופי מאשר ציפורניים ארוכות ומסודרות למשעי, המשוחות בלק אדום לכל אורכן. טיפוח אומנם אינו רק טיפוחן של ציפורניים יפות, כי אם גם התסרוקת ובריאותו של השיער, עור הפנים, איפור וכן הלאה, אולם כל מי שגידלה וטיפחה יודעת עד כמה ציפורניים יפות, ארוכות ומטופחות תורמות למראה הכללי המטופח, כמו גם להרגשה הטובה שלך.

אולם מה לעשות, לא כל אחת יכולה לגדל ציפורניים כאוות נפשה. לרבות מאיתנו ציפורניים חלשות, הנשברות בקלות בטרם יגדלו לאורך המבוקש, אחרות כוססות את ציפורניהן. וזה עוד מבלי שהזכרנו את אותו רגע מעצבן שאחת הציפורניים נשברת בדיוק לפני דייט חשוב, חתונה או אירוע. לשם כך מציעה כיום כל קוסמטיקאית כמעט שירות מבוקש ומצוין בדמות בניית ציפורניים מלאכותיות.

על בניית ציפורניים

בניית ציפורניים אצל קוסמטיקאית מוסמכת בתחום מאפשרת לכל אחת להתגאות ביד מטופחת ובציפורניים ארוכות ויפהפיות המעוצבות להפליא. בניית ציפורניים היא למעשה דרך לבנות ציפורניים מלאכותיות על גבי הציפורן הקיימת, באופן שנראה אמיתי, כאילו טיפחת את ציפורנייך שלך למופת.

ישנן טכניקות שונות של בניית ציפורניים, וכל קוסמטיקאית בוודאי תמליץ לכן על אחת אחרת. ניתן לעשות בניית ציפורניים באמצעות חומר אקריל, טבילה באקריל, שיטת המשי, על ידי ג'ל סיליקון, הדבקה זמנית ועוד ועוד. הדבקה זמנית היא שיטה מעולה כתחלופה לבניית ציפורניים כאשר את רוצה ציפורניים יפות לחתונה למשל, אבל ביום יום מתקשה להסתדר עם ציפורניים ארוכות. כך ניתן פשוט להגיע אל הקוסמטיקאית ולהדביק ציפורניים ביום האירוע, ולהסיר אותן בקלות בסיומו.

חשוב ללכת אל קוסמטיקאית שבאמת מתמחה בתחום בניית הציפורניים ולא לסתם קוסמטיקאית המציעה את השירות ללא ניסיון בתחום. זאת לא רק עבור מראה ציפורניים יפה ומטופח, אלא גם בשביל בניית ציפורניים איכותית. לא חבל לשלם הרבה על בניית ציפורניים אצל קוסמטיקאית לא מנוסה רק כדי שהציפורניים יפלו ויהרסו תוך זמן קצר בלבד?

בניית ציפורניים היא רק ההתחלה!

הקוסמטיקאית שלך סיימה לבנות לך ציפורניים ארוכות ומעוצבות לתפארת? זה הזמן להתחיל לקשט אותן. לאחר בניית ציפורניים אנו מקבלים ציפורניים ארוכות וחלקות, שהן כבד קנבס לקישוטים ולצביעה כדי להשלים את המראה המטופח לעילא. אפשר כמובן לבחור במראה הלק האחיד – בשביל זה אינכן זקוקות לקוסמטיקאיות, רק ליד יציבה עבור משיחת הלק בצבע הרצוי. אולם קוסמטיקאיות רבות מציעות עיטור וקישוט ציפורניים בנויות כחלק מהשירות של בניית ציפורניים – אם זה עיטור בכמה צבעים, הוספת אבנים מלאכותיות המודבקות על הציפורן, ציור איורים מוקטנים על הציפורניים וכן הלאה. כל אלו יוצרים מראה ייחודי ומקורי לציפורניים החדשות שלכן.

לסיכום, בניית ציפורניים אצל קוסמטיקאית אולי נראית כמו מותרות, אבל ההרגשה המפנקת של הטיפול והתחושה המטופחת והאלגנטית בסופו הן אלו שמצדיקות כל שקל עבור בניית ציפורניים. נסו ותיהנו.