1 2 3 4

 

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של צרכנים דעתניים ותובעניים, שיודעים מה הם רוצים ולוקחים את המושכות לידיים. אז אינך מתחייב לחברת הסלולר – אתה קונה את המכשיר לבד. אינך לקוח של הטלוויזיה בלווין או בכבלים. אתה אפילו לא עושה כל מיני כרטיסי מועדון מיותרים. אז, מה לגבי התספורת? אם תרצה לדעת כיצד גם מכונת תספורת תוכל לשחרר אותך, זה המאמר בשבילך.

מכונת תספורת וחופש

אם בעבר היו ספרים עושים את כל התספורות והתסרוקות שלהם במו ידיהם, הרי שכיום, חלק גדול מעבודתם, הם מבצעים באמצעות מכונת תספורת מקצועית. מטבע הדברים, השימוש במכונת תספורת הוא בעיקר לתספורות גברים. הסיבה לכך, היא שבסופו של דבר, למעט תספורות אימו (Emo ) למיניהן, תספורות גברים (להבדיל מתספורות ילדים), הן מאוד פשוטות ובסיסיות. ובינינו, כמה פעמים ישבת אצל הספר והרגשת קצת פראייר לבוא ולשלם לו בשביל להעביר מכונת תספורת על ראשך.

הרי כל הסיפור נגמר בתוך כעשר דקות. כשחושבים על זה כך, אתה נפרד בעשר דקות ממה שאנשים מרוויחים בשעה (וזה עוד לפני הטיפ לבחורה שעושה את החפיפות).

רכישה של מכונת תספורת, בניגוד למה שנהוג לחשוב, אינה סיפור יקר כל כך, השקעה של כמאתיים שקל יכולה להפוך אותך לבעלים הגאה של מכונת תספורת סבירה. השקעה של סכום גבוה מזה, תוכל להפוך אותך לבעלים הגאה של מכונת תספורת מקצועית. מטבע הדברים, אף אחד לא לומד לספר את עצמו בפעם הראשונה. לכן, מומלץ להיעזר בחבר אשר כבר עושה שימוש במכונת תספורת. ראשית חבר שכזה יוכל להמליץ לך על מכונת תספורת טובה ואמינה. שנית, הוא יוכל לסייע לך בדרכך הראשונה כ"מסתפר עצמאי."

כמו כן, לא שבדרך כלל גברים עושים תספורות מורכבות, או לחילופין, אם להיות כנים, זה לא שיש כל כך הרבה שיער בשביל לבצע מורכבות. עם זאת, בתחילת השימוש במכונת תספורת, עדיף ללכת על דברים בטוחים, כמו קרחת או גלח. לאחר שתרכוש ניסיון, תוכל לעשות שימוש בראשים השונים של מכונת התספורת, ולעשות תספורות עם אפקטים שונים. יתירה מזאת, תוכל להתחיל עם מכונת תספורת פשוטה, ואם ימצא חן בעיניך העצמאות מן המס הקבוע לספר, תוכל להשתדרג ולעבור למשהו יותר מתקדם, מכונת תספורת מקצועית.

מכונת תספורת ומכונת גילוח במכשיר אחד

חיסכון נוסף, או חירות נוספת, אותם יכולה להעניק לך מכונת תספורת, הם החיסכון בעלויות חומרי גילוח מתכלים, והחירות מן הצורך לעשות שימוש בחומרים כאלה. כל גבר הרי מכיר את העניין המתסכל, בו הסכינים אינן מתאימות לידית ואז הידית אינה מתאימה לסכינים וחוזר חלילה. קצף כזה, משחה כזאת, חתכים בגילוח – מכונת תספורת מקצועית או חצי מקצועית, אשר משלבת יכולת לבצע גם גילוח תשחרר אתכם מכל אלה. מבחינה זאת, ההשקעה במכונה שכזו יכולה להשיב את עלותה במהירות רבה יותר, ואף להשתלם להפליא.

בין אם קיבלתם את מכונת התספורת שלכם לראשונה בגיל 18 עם הגיוס לצבא, או בגיל 30, עם המפרצים המתרחבים, מכונת תספורת היא הדבר על מנת לקחת את העניינים לידיים ולהפסיק לסבול מחתכים בעור ובכיס.