1 2 3 4
קישורים מומלצים: משרד חקירות ספא בהרצליה

איך מתמודדים עם פיגמנטציה של העור? טיפולי פגמינטציה

המושג פיגמנטציה הוא למעשה בעיית עור הנקרא פיגמנט כהה של העור, בעיה זו גורמת לכתמים וחוסר אסתטיקה.

קיימים טיפולי םיגמנטציה שונים אשר מוצעים אצל קוסמטיקאים רבים אשר עוזרים להתגבר על בעיה זו בעזרת הבהרת העור והאצת פעולת ההבהרה,

ע"י כך מתחיל השיפור למרקם בריא של גוון העור.בעזרת התמדה של טיפולי פיגמנטציה נוכל ליצור תוצאות מדהימות

אצל הקוסמטיקאית ובנוסף נגרום למודעות עצמית גבוה יותר. כידוע ככל שהאדם מתבגר עורו נהיה מוזנח יותר, עייף וכמעט ללא ברק וחיים.

לרוב הפיגמנטים בעור מוזנחים וללא טיפולי פיגמנטציה נהפכים בסופו של דבר לקמטים וצלקות.

תהליך הפיגמנטציה קורה בעיקר בעקבות חשיפה מוגברת לשמש, התהליך הטבעי של הזדקנות העור,נטילת תרופות אנטיביוטיות שונות ותחליפי הורמונים.

טיפולי אקנה

כאשר יש לנו פצעי אקנה ופצעונים אנו מתפתים לבצע מגוון פעלות שלמראית עין כאילו מזרזים את ההחלמה אבל למעשה פעולות אלה עושות את ההפך הגמור.טיפולי פיגמנטציה

לפניכם 4 פעולות שיש להימנע מהן ברמה האישית כאשר אנו עושים טיפולי אקנה בפתח תקווה:

פעולת רחיצת פנים מספר פעמיים ביום – פצעי אקנה אינם נוצרים עקב לכלוך ונקבוביות העור אינן נחסמות בגלל זיהום או חיידקים.

הנקבוביות למעשה נסתמות בגלל הדבקויות של הדפנות זו לזו וכך בעצם מתחילה היווצרות אקנה. למעשה עקב שטיפה תכופה של הפנים אנו עלולים לגרום לפעולה הפוכה.

שטיפת הפני בסבון המייבש את העור – חשוב לדעת כי תהלחך הפרשת שומנים בעור הינו תהליך טבעי וחשוב ביותר בהגנה על העור.

כל אותם תכשירים שמייבשים את עורנו יתר על המידה גורמים להפרשת יתר של השומן. לכן לא מומלץ להשתמש בתכשירים הכוללים אלכוהול וחומרי חיטוי חריפים אפילו אם כתוב עליהם שהם טבעיים.

השימוש בתכשירים אלו פוגעים ביכולת העור להתרפא או להלחם בחיידקים , מה שמוביל בסופו של דבר לסתימת נקבוביות.

שטיפת פנים במים חמים יתר על המידה – רחצה במים חמים יתר על המידה יכולים לגרום לשריפת העור ועל ידי כך לפגוע ביכולת ההחלמה של העור וביכולתו להלחם בחיידק.

למעשה בפועל חום המים מגביר את אדמומיות ונפיחות העור.

שימוש יתר במגוון קרמים שומניים לעור או לשיער – כאשר משתמשים בשמנים של תכשירים קוסמטיים הם חודרים לנקבוביות העור ועלולים לגרום לסתימתם אפילו עוד יותר מכפי שהן כבר סתומות כאשר ישנו אקנה.

כמובן שאין צורך להסביר שכל נגיעה מיותרת בפצעים מאריכה את חיי הפצע . לכן מומלץ בטיפולי אקנה בפתח תקווה לא לגעת ובטח ובטח לא לשפשף מפני שהם גורמים לגירוי ולעיתים גם לגרום לצניחה של העור וכמובן הסבירות לצלקת גבוהה יותר.

טיפולי פנים 

טיפולי פנים בפתח תקווה מידיה של קוסמטיקאית מומחית , טיפולים מתקדמים וחדישים תוך שימוש בציוד טכנולוגי שהתפתח בתחום המדע והיופי במיוחד על מנת לספק פתרון איכותי ומקצועי עבור טיפולי פנים מתקדמים , למיצוק העור, החלקה , הבהרת כתמים ועוד. טיפולי יופי בפתח תקווה מהווים בסיס לטיפוח העור , כאשר קוסמטיקאית מנוסה מתאימה כל טיפול באופן אישי , לפי סוג העור , סוג הבעיה , גיל וקריטריונים נוספים. טיפולי יופי בפתח תקווה המתאימים לכל גיל , כאשר טיפוח העור מידי אשת מקצוע מנוסה , מהווה את הבסיס לעור זוהר , קורן ובריא.